Кава

«ОРІМІ УКРАЇНА» стабільно розвивається виробник чаю і кави в Україні, бренди якого вже давно зуміли підкорити серця багатьох українців і не перестають робити це донині

Кава від Орімі

Jardin
Кава
Кава Jardin. Це бренд-експерт на кавовому ринку, що втілює світовий досвід і відкриває споживачам все різноманіття кави. В асортименті є натуральна кава в зернах, мелена кава, а також розчинні сублімовані напої.
Жокей
Кава
Кава Жокей. Це відбірні сорти арабіки з різних куточків світу. Кожен споживач зможе насолодитися незабутнім смаком натуральної кави, а також спробувати нові унікальні варіанти традиційного напою.
Piazza del Caffe
Кава
Кава Piazza del Caffe. Це насолода справжньою кавою, в якій втілено передовий досвід італійських майстрів кавоваріння. 

Компанія «ОРІМІ УКРАЇНА» почала свою діяльність на ринку з 1996 року з реалізації єдиного бренду «Принцеса Канді». На сьогоднішній день асортимент чаю компанії вже представлений такими торговими марками як: «Принцеса Нурі», «Принцеса Ява», «Принцеса Канді»,«Принцеса Гіта»та преміальними торговими марками чаю «Greenfield» і «TESS ».

Для виготовлення продукції ми використовує сировину виключно найвищої якості. Географія чайних поставок включає в себе Цейлон, Індію, Китай, Індонезію, Кенію і В’єтнам.

Наша місія полягає в тому, щоб стати не тільки провідним українським виробником
в сегментах чаю і кави, а й задовольняти індивідуальні переваги і вимоги українського споживача на щоденній основі. У чому криється запорука нашого успіху, запитаєте Ви? Цей успіх заснований на найвищій якості продукції та постійній турботі про наших споживачів.

У 2014 році компанія запускає нові виробничі потужності з фасування чаю в Київській області, с. Требухів, а вже в 2016 році – лінію з обсмаження і виробництва натуральної кави, що дозволяє компанії впевнено просувати бренди «Жокей», «Jardin» та “Piazza del Caffe” на національний ринок. У виробництві кави компанія «ОРІМІ УКРАЇНА» використовує кавові зерна з Південної і Північної Америки, Африки, Азії і Океанії.

Торгові марки компанії представляють все різноманіття чаю і кави різних сортів.

Кожна третя випита чашка чаю - це продукція компанії
«ОРІМІ УКРАЇНА»