Кава Квест Фест 31 серпня, 1 вересня 2019, ВДНХ

02/09/2019
Кава Квест Фест 31 серпня, 1 вересня 2019, ВДНХ
ТМ "Жокей" з цієї нагоди влаштовувала підйом на брендованій повітряній кулі. Також усі охочі могли виграти призи від ТМ "Жокей", взявши участь в акції та розмістивши фото з фестивалю в соціальних мережах з хештегом #КаваЖокей.

31 серпня та 1 вересня усі поціновувачі кави мали змогу провести літо та зустріти осінь на “Кава Квест Фест”! Кава Квест Фест — подія не лише для кавоманів та тих, хто прагне дізнатися якомога більше про індустрію, а й для всіх охочих гарно провести час і цікаво відпочити від шуму галасливого міста. Ризикнути та спробувати нові незвичні смаки, познайомитися з цікавими людьми та, можливо, навіть знайти кохання — і все це в атмосфері запашної кави, якою хочеться дихати на повну.

Відвідувачі мали змогу спостерігати за кавовим чемпіонатом від SCA Ukraine, брати участь у квесті, слухати музику, отримувати передбачення, відвідувати майстер-класи – усе це з чашечкою ароматної кави в руках.

ТМ “Жокей” з цієї нагоди влаштовувала підйом на брендованій повітряній кулі. Також усі охочі могли виграти призи від ТМ “Жокей”, взявши участь в акції та розмістивши фото з фестивалю в соціальних мережах з хештегом #КаваЖокей.

Схожі новини

Збери колекцію фірмових чашок з ТМ «Jardin»
07/10/2020
Восени 2017 р. у прихильників витонченого смаку кави «Jardin» є можливість придбати набір з унікальною фірмовою чашкою у подарунок. Цього…
Подарункова акція “Оксамитовий сезон”
01/08/2020
Офіційні правила акції 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 1.1. Організатор (також є і Виконавцем) Акції «Оксамитовий сезон» – ТОВ «Орімі Україна», код…