Компанія «Орімі Україна» оголошує про запуск нового бренду: кави Piazza del Caffe.

29/09/2021
Компанія «Орімі Україна» оголошує про запуск нового бренду: кави Piazza del Caffe.
Piazza del Caffe - зроби це по-італійськи!

У вересні 2021 року на кавовий ринок України виходить новий продукт – лінійка бренду кави з італійським настроєм Piazza del Caffe від компанії «Орімі Україна». Асортимент бренду складається з чотирьох позицій, кожна з яких задовольнить вибагливі смаки сучасних кавоманів.
Основна ідея бренду – італійські традиції у приготуванні та споживанні кави. Piazza del Caffe транслює італійський настрій і виробляється на італійському обладнанні, що позитивно позначається на якості кави. Цю концепцію виробники Piazza del Caffe втілили у чотирьох смаках із різними ступенями обсмаження.
Особливий аромат Piazza del Caffe Aroma з 100% арабіки подарує сили для нових звершень та неймовірних пригод, навіть якщо це – просто щоденна дорога до офісу. Арабіка в Piazza del Caffe Delicate вразить кавоманів ніжним смаком з м’якими нотками, що огортає, мов зручна ковдра. Piazza del Caffe Espresso сподобається поціновувачам міцного напою з класичним обсмаженням для вдалого початку дня. А Intense подарує насичений смак та міцний аромат та збадьорить навіть Сплячу Красуню!

Схожі новини

NEW! Подарункова колекція в тубусах!
29/09/2021
Зустрічай новинки сезону від ТМ «TESS» - подарункову колекцію листового чаю в тубусах!
08/06/2021
У цій статті ми розкажемо, які види кави бувать, та ознайомимо Вас із захоплюючим процесом її виготовлення.