Подарункова акція “Оксамитовий сезон”

01/08/2020
Подарункова акція “Оксамитовий сезон”
Офіційні правила акції 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 1.1. Організатор (також є і Виконавцем) Акції «Оксамитовий сезон» – ТОВ «Орімі Україна», код ЄДРПОУ 30309935, Україна,07454 Київська область, Броварський район, с. Требухів, вул. Броварська, 27А 1.2. Цими Офіційними Правилами (надалі — Правила) визначаються правила та умови проведення Рекламної Акції під загальною назвою «Оксамитовий сезон» (далі по тексту – […]

Офіційні правила акції

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Організатор (також є і Виконавцем) Акції «Оксамитовий сезон» – ТОВ «Орімі Україна», код ЄДРПОУ 30309935, Україна,07454 Київська область, Броварський район, с. Требухів, вул. Броварська, 27А

1.2. Цими Офіційними Правилами (надалі — Правила) визначаються правила та умови проведення Рекламної Акції під загальною назвою «Оксамитовий сезон» (далі по тексту – Акція).

Акція спрямована на популяризацію продукції під торговими марками Організатора («Greenfield»,«Tess»,«Принцеса Нурі»,«Принцеса Ява», «Принцеса Канді», «Принцеса Гіта», «Жокей»),

Акція проводиться з метою покращити розташування на полицях торгових точок продукції під вищевказаними торговими марками з метою підвищення попиту споживачів, збільшення обсягів продажу вказаної продукції.

1.3. Переможці Акції будуть визначені за критеріями, викладеними в цих Правилах.

1.4. Акція не є азартною грою та не є лотереєю і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор та лотерей.

1.5. Відповідальним за проведення Акції та за її наслідками є Організатор.

1.6. Для проведення Акції, в тому числі для здійснення контролю за ходом Акції та розіграшу Заохочень Організатор має право залучати третіх осіб. При цьому, відповідальність за дії залучених осіб несе Організатор.

1.7. Інформування щодо Правил Акції здійснюється за допомогою розміщення офіційних Правил Акції на Інтернет сайті: http://orimitrade.com.ua/ (надалі – Сайт).

1.7.1 У разі внесення будь-яких змін в правила цієї Акції Організатор публікує нові умови проведення Акції зі змінами на Сайті.

Більш пізня редакція цих Правил буде мати пріоритетну силу.

1.7.2. Розміщення скороченої інформації щодо механіки Акції здійснюється на Акційній листівці (паспорт учасника акції).

1.8. В Акції бере участь вся продукція торгових марок: «Greenfield» ,«Tess», «Принцеса Нурі», «Принцеса Ява», «Принцеса Канді», «Принцеса Гіта», «Жокей» (надалі – Акційна продукція)

2. ПЕРІОД І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Акція проводиться з 03.08.2020р. по 27.09.2020р. включно (Період проведення Акції/Акційний період). Акція проходить двома етапами

-1 етап: 03.08.20 – 30.08.20

-2 етап: 31.08.20 – 27.09.20

2.2. Термін підведення підсумків та видачі призів – протягом 45 календарних днів після кожного періоду акції.

Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі (надалі – Територія проведення Акції). Акція не проводиться на тимчасово окупованій території України та у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення.

3. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

3.1. В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, яким виповнилося 18 років, що постійно проживають на її території (далі — Учасники).

3.2 В Акції можуть брати участь громадяни України, діяльність яких пов’язана с торгівлею продуктами харчування (власники торгових точок, наймані працівники)

3.3. Не визнаються Учасниками і не мають права брати участь в Акції:

3.3.1. представники Замовника та/або Організатора Акції, особи і будь-які суб’єкти господарювання, що залучені до підготовки та/або проведення Акції, а також їхні близькі родичі (чоловік/дружина, брат/сестра, діти, батьки);

3.3.2. особи, які не виконали умови участі в Акції, порушили ці Правила;

3.3.3. особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилося 18 років;

3.4. Беручи участь в Акції Учасник Акції цим підтверджує, що він ознайомлений та згоден з цими Правилами та зобов’язується їх виконувати.

4. ПРАВИЛА УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. На старті Акції Організатор кожного учасника відносить до одного з трьох рівнів за наступними критеріями:

– розмір (кількість погонних метрів) полиці у торговій точці Учасника, на якій розміщений весь асортимент чаю на кави;

– кількість наявних позицій торгових марок Замовника на полиці.

4.2. Для участі в Акції Учаснику необхідно здійснити наступні дії, які відповідають призначеному рівні:

– Придбати Акційну продукцію.

– Розмістити Акційну продукцію на вітрині торгової точки на пріоритетному місці. Пріоритетним вважається місце на рівні очей покупця або місце, яке проглядається без перешкод, коли покупець обирає товар.

– Розмістити відповідну кількість позицій вище зазначених ТМ згідно стандартів компанії «Орімі Україна».Стандарти компанїї – це конфіденційна інформація, яка буде доводиться до відома учасників в індивідуальному порядку працівниками дистриб’юторів, які є партнерами Організатора.

4.3. Сума призу залежить від рівня торгової точки. Детальна градація призів по рівнях зазначена у паспорті учасника акції.

4.4. Унікальним Учасником Акції вважається Учасник Акції з належним лише йому унікальним номером мобільного телефону та реєстраційним номером облікової картки (надалі Унікальний Учасник).

4.5. Ідентифікація Учасників Акції здійснюється Організатором Акції за допомогою унікального номеру мобільного телефону, реєстраційного номеру облікової картки, прізвища та ім’я.

4.6. Організатор не несе відповідальності за неможливість Учасника взяти участь в Акції з причин, які не залежні від Організатора Акції.

4.7. Учасник Акції, який дає згоду на виконанні умов визначених у п. 4.1., вноситься до відповідної бази Акції (надалі – «Акційна база»).

4.8. Після внесення Учасника Акції до Акційної Бази він повинен протягом 10 календарних днів з моменту старту акції (п. 2.1.)надати Організатору наступну інформацію:

– Прізвище, ім’я, по-батькові учасника Акції;

– номер телефону;

– реєстраційний номер облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного номера);

– адресу відділення Укрпошти або Нової Пошти для відправки Заохочення (в межах території проведення Акції);

– електронну адресу у випадку відправки електронного сертифікату;

– а також додаткову інформацію та документи, які необхідні Організатору для відправки Заохочення та бухгалтерського, фінансового та податкового обліку.

5. ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ.

5.1. Фонд Заохочень Акції складається з подарункових сертифікатів компанії «One Card» https://onecard.gift/. Номінал одного подарункового сертифікату 100 (сто) грн.

5.2. Заміна будь-якого Заохочення на грошовий еквівалент чи будь-яке інше благо не допускається. Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягає.

5.3. Відповідальність за нарахування та сплату податків, пов’язаних з врученням Заохочень несе Організатор.

5.4. У випадку якщо Переможець Акції з якихось причин не може отримати Заохочення, такий Переможець Акції не має права передати/поступитися своїм правом третій особі, і в такому разі вважається, що він відмовився від Заохочення.

6. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ

6.1. Право на отримання Заохочень Акції (стають Переможцями Акції) набувають учасники Акційної Бази, які виконали умови у п. 4.2. та надали інформацію зазначену у пункті 4.8.

6.2. Обрані, в порядку визначеному в п. 6.1. цих Правил, Учасники отримають Заохочення Акції залежно від кількості розміщених позицій ТМ Організатора на полиці торгової точки. Детальна градація призів відповідно до рівня торгової точки наведена у паспорті учасника акції.

7. ПОРЯДОК ОПОВІЩЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ ТА ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАОХОЧЕНЬ

7.1. Учасники Акції, які набули право на отримання Заохоченьпередбачених цими Правилами (Переможці Акції), протягом 3-х робочих днів з дати їх визначення повідомляються про перемогу особисто працівниками дистриб’юторів, які є партнерами Організатора.

7.2. Якщо Учасник Акції, який набув право на отримання Заохочення (Переможець Акції) не надав інформацію зазначену у п.4.8., він позбавляється права на отримання відповідного Заохочення.

7.3. На Учасників Акції покладається відповідальність за забезпечення доступності їх мобільних номерів для вхідних дзвінків та вхідних SMS-повідомлень протягом Періоду проведення Акції.

7.4. Організатор впродовж 45 календарних днів після закінчення кожного періоду акції (п. 2.1.) відправляє на адресу відділення зазначену Переможцем Акції (в межах території проведення Акції) його Заохочення.

7.5.Організатор Акції не несе відповідальності за доставку, або неналежну доставку Заохочень, за роботу поштової (кур’єрської) служби або через неможливість отримати переможцями Акції Заохочень з незалежних від Організатора причин. Організатор Акції не несе відповідальності за гарантійні зобов’язання щодо Заохочень Акції та за їх подальше використання. Гарантійні зобов’язання покладаються на виробника товару.

7.6.З моменту відправлення Заохочення Переможцю Акції на адресу відділення зазначену переможцем Акції (в межах території проведення Акції) зобов’язання Організатора (перед таким Переможцем Акції) за цими Правилами вважаються виконаними.

7.7. У випадку, якщо Заохочення повернене по причині «відмови від отримання», воно не може бути повторно затребуване його власником. Претензії щодо таких не отриманих Заохочень не приймаються.

7.8. Переможець Акції вважається таким, який втратив статус Переможця Акції та не має права на отримання Заохочення,у випадку:

– відмови від надання або ненадання Організатору документів/інформації, зазначених в п. 4.8. цих Правил, та /або

– надання їх пізніше вказаного терміну, та /або

– надання Переможцем Акції недостовірних/некоректних даних, та/або

– надання інформації, що має ознаки фальсифікації/маніпуляції, та /або

– недотримання Переможцем Акції всіх положень та умов цих Правил та чинного законодавства України, та/або

– якщо Організатором буде встановлено, що цей Переможець Акції не може бути Учасником Акції згідно умов цих Правил, та/або;

– відмови переможця Акції від Заохочення;

що звільняє Організатора від будь-яких зобов’язань перед таким Переможцем Акції. У такому випадку Переможець Акції не має права вимагати від Організатора Акції будь-якої компенсації. Грошовий еквівалент Заохочення Акції не видається.

8. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

8.2. ОрганізаторАкції залишає за собою право:

8.3.1. припинити участь в Акції для Учасників, щодо яких є обґрунтовані підозри в шахрайських діях та/або іншому порушенні ними Правил та умов проведення Акції;

8.3.2. змінювати умови, строки проведення Акції, порядок видачі Заохочень;

8.3.4. проводити фото- та відеозйомку отримання Переможцем Акції Заохочення та публікувати зазначені матеріали в мережі інтернет, соц мережах та будь-яких інших публічних ресурсах чи засобах масової інформації без виплати будь-якої винагороди Учаснику Акції.

8.5. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп‘ютерними вірусами, неполадками в роботі мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками та з будь-якою іншої причини, неконтрольованої Організатором, яка спотворює або стосується виконання, безпеки, чесності, цілісності або належного проведення Акції, Організатор може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції.

8.6. Організатор не несе відповідальності за невиконання своїх зобов’язань в умовах обставин непереборної сили, таких як стихійне лихо, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставин, якщо ці обставини перешкоджають виконанню таких зобов’язань.

8.7. Неухильне дотримання цих Правил та всіх умов Акції, а також надання Переможцем всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Заохочення.

9. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.

9.1. Беручи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою добровільну згоду на використання наданої інформації (вказаної у пункті 4.8. Правил)Організатором та залученими ним третіми особами з метою забезпечення участі в цій Акції (в тому числі внесення в Базу Акції), з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безкоштовне використання його (Учасника Акції) імені (псевдоніму), прізвища, по батькові, фотографії, інтерв’ю, номеру мобільного телефону,надісланих Учасником матеріалів або інших матеріалів/інформації про нього (Учасника Акції) з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його (Учасника Акції) імені, ім’я, по батькові, фотографії) в засобах масової інформації (ЗМІ), інтернет сайті, соц. мережах, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень, коментарів (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Ця згода також розуміється як згода, що передбачається ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних» (із змінами та доповненнями), а також як згода на включення його (Учасника Акції) номера телефону та електронної адреси до системи розсилки інформації про нові рекламні акції Замовника, які будуть проводитися в майбутньому. Також Учасники, як суб’єкти персональних даних, надають свою добровільну згоду Організатору і дозвіл на вчинення всіх дій, які, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», є обробкою їх персональних даних і підтверджують, що одночасно з їх реєстрацією як Учасників Акції за цими Правилами, останні ознайомилися та повідомленіпро їхні права визначені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та особи, яким передаються такі персональні дані Учасників. Організатор є володільцем персональних даних Учасників в розумінні Закону України «Про захист персональних даних». Учасник може відкликати свою згоду на використання персональних даних виключно письмовим зверненням на адресу Організатора. У разі відкликання згоди на використання персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі в Акції та не має право на отримання Заохочення. Організатор має право знищити базу персональних даних, без попереднього повідомлення про це володільців персональних даних, після повного закінчення Акції.

9.2. Персональні дані Переможців Акції передаються Організатору та обробляються останнім з метою забезпечення їх участі в цій Акції, визначення Переможців, маркетингових відносин, рекламних відносин та з метою податкового, фінансового та бухгалтерського обліку.

9.3. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ними та адрес) та за невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Акції своїх прав та обов’язків, передбачених Правилами, в тому числі стосовно Заохочення.

9.4. Організатор Акції забезпечує захист персональних даних Учасників від незаконної обробки, а також від незаконного доступу до них відповідно до чинного законодавства України.

9.5. Організатор не несе відповідальність за достовірність наданих Учасником Акції персональних даних.

Схожі новини

Збери колекцію фірмових чашок з ТМ «Jardin»
07/10/2020
Восени 2017 р. у прихильників витонченого смаку кави «Jardin» є можливість придбати набір з унікальною фірмовою чашкою у подарунок. Цього…
ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ
07/02/2020
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОРІМІ УКРАЇНА» оголошує конкурсз відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з…