Про компанію

«ОРІМІ УКРАЇНА» – національний виробник чаю та кави. Ми підкорюємо серця кожного споживача у різних куточках світу. Наша місія – не просто бути кращими в своїй галузі, а максимально задовольнити всі вподобання та вимоги споживача, навіть самого вибагливого. Адже, саме індивідуальний підхід до кожного споживача знаходиться в центрі нашої філософії та стратегії розвитку.

Про компанію

Історія успіху

Компанія «ОРІМІ УКРАЇНА» розпочала свою діяльність на ринку у 1996 року з запуску єдиного бренду «Принцеса Канді». На сьогоднішній день асортимент чаю розширився такими торговими марками, як «Принцеса Нурі», «Принцеса Ява», «Принцеса Канді»,«Принцеса Гіта»та преміальними торговими марками чаю «Greenfield» і «TESS ».

Для виготовлення продукції ми використовуємо сировину виключно найвищої якості. Географія чайних поставок включає Шрі-Ланку (Цейлон), Індію, Китай, Індонезію, Кенію та В’єтнам.

У 2014 році компанія «ОРІМІ УКРАЇНА» запустила нові виробничі потужності з фасування чаю в Київській області в с. Требухів, а вже у 2016 році – високотехнологічну лінію з обсмажування і виробництва натуральної кави, що дозволило нам впевнено просувати бренди «Жокей», «Jardin» та «Piazza del Caffe» на національний ринок. У виробництві кави ми використовуємо кавові зерна з Південної і Північної Америки, Африки, Азії та Океанії.

Вся різноманітність смаків і сортів чаю та кави зібрані в колекції наших торгових марок.

Кожна третя випита чашка чаю - це продукція компанії
«ОРІМІ УКРАЇНА»

TESS
Ідеальна чайна композиція
Jardin
Смак справжнього
Greenfield
Гармонія в Тобі

Асортимент чаю та кави: Бренди Орімі Україна

greenfield

Greenfield

Зелений, чорний чай
greenfield

Greenfield

Зелений, чорний чай
Noori

Принцеса Нурі

Зелений, чорний чай
Jardin

Jardin

Кава
Jockey

Жокей

Кава
Tess

Tess

Зелений, чорний чай

Асортимент чаю та кави: Бренди Орімі Україна