Чай

«ОРІМІ УКРАЇНА» стабільно розвивається виробник чаю і кави в Україні, бренди якого вже давно зуміли підкорити серця багатьох українців і не перестають робити це донині

Чай від Орімі

Greenfield
Зелений, чорний чай
Чай Greenfield – це унікальні сорти чорного і зеленого плантаційного чаю, а також - ексклюзивна колекція трав’яних чаїв. Чай ТМ «Greenfield» вирощений в заповідних місцях, далеких від цивілізації. Секрети обробки чайного листа, які передаються з покоління в покоління, створюють бездоганний смак плантаційного чаю «Greenfield». В колекціях «Greenfield» немає схожих сортів – кожен володіє індивідуальним, неповторним смаком і ароматом.
TESS
Зелений, чорний чай
В колекції чаю «Tess» чудове чайне листя гармонійно поєднується з вишукано підібраними натуральними фруктами або травами, що додають нового звучання традиційному смаку напою. 
Принцеса Гіта
Зелений, чорний чай
Бадьорість духу та гарний настрій супроводжують того, хто починає свій день з чашки індійського чаю «Принцеса Гіта». Насичений колір і чудовий терпкий смак поєднуються в напої «Принцеса Гіта» з вираженою тонізуючою дією.
Принцеса Канді
Зелений, чорний чай
Чай Принцеса Канді. Це чорний чай, вирощений на передгірних і рівнинних плантаціях. Відрізняється приємним ароматом, терпким смаком і яскравим кольором напою.
Принцеса Нурі
Зелений, чорний чай
М’який, гармонійний смак і приємний свіжий аромат – ось що чекає на любителів гарячого напою. У торговій марці «Принцеса Нурі» кілька асортиментних напрямків – Відбірний, Високогірний, Колекція з ягодами та фруктами.
Принцеса Ява
Зелений, чорний чай
Чай Принцеса Ява. Краса і здоров’я в кожній чашці! Справжній подарунок природи для всіх, хто дбає про своє самопочуття. Традиційний чорний та зелений чай, а також напої з додаванням натуральних рослинних компонентів створюють яскраву чайну колекцію.

Компанія «ОРІМІ УКРАЇНА» почала свою діяльність на ринку з 1996 року з реалізації єдиного бренду «Принцеса Канді». На сьогоднішній день асортимент чаю компанії вже представлений такими торговими марками як: «Принцеса Нурі», «Принцеса Ява», «Принцеса Канді»,«Принцеса Гіта»та преміальними торговими марками чаю «Greenfield» і «TESS ».

Для виготовлення продукції ми використовує сировину виключно найвищої якості. Географія чайних поставок включає в себе Цейлон, Індію, Китай, Індонезію, Кенію і В’єтнам.

Наша місія полягає в тому, щоб стати не тільки провідним українським виробником
в сегментах чаю і кави, а й задовольняти індивідуальні переваги і вимоги українського споживача на щоденній основі. У чому криється запорука нашого успіху, запитаєте Ви? Цей успіх заснований на найвищій якості продукції та постійній турботі про наших споживачів.

У 2014 році компанія запускає нові виробничі потужності з фасування чаю в Київській області, с. Требухів, а вже в 2016 році – лінію з обсмаження і виробництва натуральної кави, що дозволяє компанії впевнено просувати бренди «Жокей», «Jardin» та “Piazza del Caffe” на національний ринок. У виробництві кави компанія «ОРІМІ УКРАЇНА» використовує кавові зерна з Південної і Північної Америки, Африки, Азії і Океанії.

Торгові марки компанії представляють все різноманіття чаю і кави різних сортів.

Кожна третя випита чашка чаю - це продукція компанії
«ОРІМІ УКРАЇНА»