Якість і безпека

«ОРІМІ УКРАЇНА» дбайливо піклується про кожну заварену чашку чаю, смак та аромат якого дарує споживачу незабутній післясмак чайної церемонії.

Якість і безпечність

ЧАЙ

«ОРІМІ УКРАЇНА» дбайливо піклується про кожну заварену чашку чаю, смак та аромат якого дарує споживачу незабутній післясмак чайної церемонії.

Ми використовуємо сировину відбірної якості, що вирощується на плантаціях Шрі-Ланки, Китаю, Індії, Кенії та Індонезії. У кожній країні свої умови зростання чаю, а тому він набуває певних унікальних смакових якостей. Кожен покупець може обрати свій чай залежно від власних уподобань. 

Ми турбуємося про безпечність та якість нашої продукції. Система менеджменту безпечності харчових продуктів «ОРІМІ Україна» сертифікована за вимогами міжнародного стандарту ISO 22000. А щоб досягти найвищих результатів, кожен етап виробництва продукції контролюють висококваліфіковані фахівці. 

Композиції, що складаються з чаю різних сортів, шматочків фруктів і ягід, квітів і ароматних спецій, розробляються професійними дегустаторами (tea testers), які володіють усіма тонкощами смаку та аромату. У підсумку ми отримуємо яскравий і насичений чайний «букет».

Провівши лабораторні дослідження і ретельний відбір сировини, ми отримуємо купажі високої якості і гарантуємо її безпечність для споживача.

Все це дозволяє досягти нашої головної мети – забезпечити цінителів чаю якісною, безпечною, незабутньо смачною та ароматною продукцією.

Якість і безпека 1

КАВА

Якість та безпечність продукції «ОРІМІ УКРАЇНА» є невід’ємною частиною кожного етапу виробництва, починаючи від контролю сировини, що надходить на підприємство з різних куточків світу, до моменту, коли запашна кава буде у Вашій чашці. 

Ми пропонуємо тільки натуральну каву, яка проходить такі етапи виробництва, як обсмажування, купажування та помел. Кожен етап має свої тонкощі та нюанси і ретельно контролюється спеціалістами. 

Якість і безпека 2

«ОРІМІ Україна» турбується, щоб кожна чашка нашої кави принесла вам невимовне задоволення.